XSW - Xperimental Software

XSW

Xperimental Software

Co je XSW?

XSW je projekt zahrnující více drobných projektů. Jde vesměs o pokusy, více či méně dotažené do konce. Za dobu autorova aktivního působení jakožto programátora, vzniklo takovýchto malých projektů nespočet. Proto se rozhodl, že nebudou dále ležet nevyužité a bez účelu na jeho harddisku a podívají se také na web.

Co zde najdu?

Pro přehlednost následuje seznam všech pod-projektů zaštítěných projektem XSW. Postupně, jak budou další aplikace připraveny k zveřejnění, bude se tento seznam rozšiřovat.


TALI

TALI je jednoduchý a uživatelsky příjemný pomocník pro správu úkolů. Úkoly lze plánovat na neurčito, hrubý čas nebo přesně. Úkolům lze přidělovat barevné tagy a později lze podle tagů filtrovat.


PINGER

PINGER je nástroj na kontrolu dostupnosti zařízení v síti. Kontrolu jednotlivých přidaných zařízení lze parametrizovat. Historii měření lze sledovat přehledně v grafech a logu.


STRESSOR

Stressor je jednoduchá aplikace na ověření výkonu PC. Po změření výkonu procesoru a pamětí lze naměřené hodnoty porovnat s jinými výsledky z jiných zažízení.


Pod jakou licencí je software nabízen?

Veškerý software projektu XSW.CZ, podléhá licenci Creative Commons.

Valid XHTML 1.0 Strict Licence Creative Commons CZIN.eu PageRank